Sony PSP 3004

Cena produktu Sony PSP 3004 není známa.

 

Popis produktu Sony PSP 3004: Na poli kapesních herních konzolí je Sony PlayStation jasným králem a Sony PlayStation Portable 3004 je rozhodně dalším úspěšným zařízením. Tato multimediální herní konzole zase ubrala něco na své...  Více informací


Sony PSP 3004 - popis

Na poli kapesních herních konzolí je Sony PlayStation jasným králem a Sony PlayStation Portable 3004 je rozhodně dalším úspěšným zařízením. Tato multimediální herní konzole zase ubrala něco na své váze a nabídne vám tak svůj známý elegantní vzhled a ulehčí přitom vašim rukám. Sony PlayStationu Portable 3004 kraluje 4,3 palců velký LCD displej s rozlišením 480 x 272 obrazových bodů a se zobrazením 16,7 milionů barev. Nabídne vám tak tedy velmi věrné zobrazení barev – které jistě oceníte nejen při hraní her, ale i během sledování filmů a prohlížení fotek. Se Sony PlayStation Portable 3004 se můžete bezdrátově připojit k internetu i například využít zabudovaného mikrofonu a popovídat si s přáteli pomocí aplikace Skype. Samozřejmostí je vstup pro sluchátka i velmi rychlé USB rozhraní. Sony PlayStation Portable 3004 můžete opatřit nejrůznějšími hrami na UMD discích – které však budete muset samostatně zakoupit. Tuto konzoli je možné navíc propojit s PlayStationem 3. To a ještě mnohem víc na vás nyní čeká v této praktické malé herní konzoli, kterou již navíc lze pořídit za velmi zajímavé ceny. Sony PlayStation Portable 3004 vás rozhodně nikdy nenechá na pospas nudě!

Výrobce SONY

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sony PSP 3004 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Počítačové hry nebo Hry pro konzole, Konzole - příslušenství.