HLEDEJCENY.cz

Sony PlayStation 5 Digital Edition - porovnání cen

Sony PlayStation 5 Digital Edition

Cena 10 790 Kč

Plnohodnotné hraní ve 4K dopřeje vaší televizi to nejlepší. Nový výkonný osmijádrový procesor AMD Zen 2 poháněný 7nm technologií a grafika Navi vám zajistí ten nejplynulejší chod a integrovaný SSD disk vám zajistí okamžité načtení hry. Kouzlo této konzole je v nabídce her, kterou měl Playstation vždy slušnou.

Rozlučte se s vibracemi. Díky vylepšenému ovládání technologii haptická odezva (DualSense), která byla přidána do ovladače, bude hraní her přidávat na realitě! Zadní tlačítka L2 a R2 jsou naprogramována tak, aby rozlišila odlišnou sílu stisku. Například v automobilových honičkách bude síla mačkání upravena podle toho, v jakém autě zrovna jedete. Ve starším to má být náročnější než v novějším a to je tomu přizpůsobeno, dochází tedy k navození reálnější atmosféry. Nový DualShock ovladač nabízí vyšší kapacitu baterie, kompatibilitu s rozhraním USB-C, ale mimo jiné i vylepšený reproduktor.

Klíčové vlastnosti:
Jedná se o novou generaci nejprodávanější herní konzoli současnosti, která je poháněná osmijádrovým procesorem, který zajišťuje plynulý chod a SSD disk, který se vám postará o bleskové načtení vašich oblíbených her. Podpora technologie Ray Tracing, která vám dokonale vykreslí každý světelný paprsek do detailu. Pro ovládání je tu vylepšený herní ovladač s novou haptickou technologií a adaptivními triggery.

- jedná se o variantu bez optické mechaniky

Technické parametry
Typ konzole: PS5

Základní parametry
Typ: PS5 Digital Edition

Barva: Bílá

Velikost disku [GB]: 825

Rozměry/Váha
Šířka [mm]: 92

Výška [mm]: 390

Hloubka [mm]: 260

Hmotnost [kg]: 3,9

© 2021 HLEDEJCENY.cz