Nintendo Wii

Cena produktu Nintendo Wii není známa.

 

Popis produktu Nintendo Wii: Velmi úspěšná herní konzole Nintendo Wii nás dnes láká především svou cenou. Je již nějaký ten pátek na světě a v porovnání s novinkami tedy nemá nejnovější moderní vymoženosti. Avšak za dnešní úž...  Více informací


Nintendo Wii - popis

Velmi úspěšná herní konzole Nintendo Wii nás dnes láká především svou cenou. Je již nějaký ten pátek na světě a v porovnání s novinkami tedy nemá nejnovější moderní vymoženosti. Avšak za dnešní úžasnou cenu je Nintendo Wii skutečně zajímavou možností pro domácí zábavu. I když není nejnovější, nudit se s ní ani omylem nebudete. Samotná konzole je maličká a elegantní. Velmi zajímavou ji činí především bezdrátový ovladač s dotykovými senzory, který vám umožní hrát hry skutečně aktivně. Například tenis a řízení auta s ovladačem Nintendo Wii získávají neskutečně realistický ráz. U některých her si tak můžete i velmi aktivně zasportovat. Pomocí zabudované Wi-Fi má Nintendo Wii samozřejmě i další možnosti, než ‚jen‘ hraní zajímavých her. Můžete si zabrouzdat na internetu, poslechnout hudbu, pustit film… Velmi zajímavou také konzolu činí originální herní postavičky, které si může vytvořit každý uživatel. Pokud nehledáte nejmodernější konzolu na trhu, ale chcete se za dobrou cenu pořádně pobavit, je Nintendo Wii rozhodně výbornou možností! POZOR: Nabízíme a porovnáváme mnoho variant!

Výrobce Nintendo

Nintendo Wii - recenze

Nintendo Wii | PluMi.cz

plusy mínusy
08.04.2012 - 21:20:33

Wii U neutne prodeje Wii, zní z Nintenda

LaserDance
11.01.2012 - 09:29:34

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nintendo Wii užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Hry pro konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.