HLEDEJCENY.cz

Microsoft XBOX Series X - porovnání cen

Microsoft XBOX Series X

Cena od 13 490 Kč do 13 999 Kč

Představujeme vám nejvýkonnější Xbox všech dob. Xbox Series X s pamětí 1TB vás ohromí svou dokonalostí. Zahrajte si jakoukoliv hru z jakékoliv generace! Srdcem této konzole je technologie Xbox Velocity Architecture, která kombinuje speciální SSD s integrovaným softwarem, abyste z hraní měli co nejlepší zážitek! Hraní je díky nové technologie mnohem rychlejší a efektivnější. Technologie Quick Resume vám zajistí plynulý přechod mezi více hrami. S rozlišením 4K při 120 snímcích za sekundu s pokročilým prostorovým zvukem bude karanténa mnohem zábavnější!

Ponořte se do herního světa jako nikdy předtím s bezkonkurenčními 12 teraflops ryzího grafického výkonu.

Zpětná kompatibilita zajišťuje hraní tisíce her ze všech čtyř generací Xboxu včetně Xbox One, Xbox 360 a původního Xboxu. Xbox Series X vám zajistí, aby mnoho her, se kterými máte zkušenost z předchozích generací, vypadaly lépe než kdykoliv předtím!

Nový vyladěný bezdrátový ovladač vám zajistí to nejpohodlnější hraní! S texturovanými rukojeťmi budete mířit přesně v jakékoliv střílečce, a díky integrovaným funkcím můžete děj zachytit a sdílet.

Stahujte a hrajte přes 100 kvalitních her, včetně všech nových titulů od Xbox Game Studios jako Halo Infinite v den jejich vydání, se členstvím Xbox Game Pass Ultimate.

Technické parametry
Typ konzole: XBOX Series

Základní parametry
Typ: Xbox Series X

Barva: Černá

Velikost disku [GB]: 1 000

Rozměry/Váha
Šířka [mm]: 151

Výška [mm]: 301

Hloubka [mm]: 151

Hmotnost [kg]: 4,45

© 2021 HLEDEJCENY.cz