Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Herní konzole >

AtGames Sega Mega Drive Flashback HD

AtGames Sega Mega Drive Flashback HD

Cena produktu AtGames Sega Mega Drive Flashback HD není známa.

 

Popis produktu AtGames Sega Mega Drive Flashback HD: Nová generace retro konzole Sega Mega Drive nyní nabídne HDMI výstup a 85 her s možností ukládání postupu. Ovladače fungují v pásmu 2,4 GHz, tedy i na větší vzdálenost a bez přímé viditelnosti. Ko...  Více informací


AtGames Sega Mega Drive Flashback HD - popis

Nová generace retro konzole Sega Mega Drive nyní nabídne HDMI výstup a 85 her s možností ukládání postupu. Ovladače fungují v pásmu 2,4 GHz, tedy i na větší vzdálenost a bez přímé viditelnosti. Konzole také obsahuje přepracované menu s možností ukládání a nahrávání savů.
Tato konzole obsahuje 85 těch nejlepších her z dob 90. tých let kdy Sega Mega Drive (v USA jako Sega Genesis) kralovala hernímu světu. -Tituly jako Sonic, Golden Axe, Mortal Kombat (všechny 3 díly), Altered Beast a nově i Pac Man.
Součástí jsou 2 bezdrátové ovladače, ale napojit lze originální drátové k původnímu Sega Mega Drive, stejně tak lze do konzole zapojit originální 3 pinové cardridge a zahrát si tak řadu dalších her.
Balení obsahuje:
klon konzole Sega Mega Drive
85 her uvnitř konzole
2 bezdrátové ovladače
HDMI kabel
napájecí kabel do 220V

Typ konzole Genius

Výrobce Sega

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu AtGames Sega Mega Drive Flashback HD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Počítačové hry nebo Hry pro konzole, Konzole - příslušenství.