Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Herní konzole >

TECH TBU-933 pro UK bílý

TECH TBU-933 pro UK bílý

Cena:

249 Kč

Koupit za 249 Kč
Dostupnost:
Info v obchodě

Popis produktu TECH TBU-933 pro UK bílý: umožňuje cestovatelům z Evropy bezpečně používat uzemněné i neuzemněné zařízení ve Velké Británii, Irsku, Singapuru, Hong Kongu, Bahrajnu, Ugandě, na Kypru a v dalších zemích, kde se používá stejná elektrická zásuvka adaptér je vhodný pro většinu dvoupólových a třípólových zařízení s uzemněnou zástrčkou adaptér neslouží pro změnu elektrického napětí typ zásuvky: UK 3-pin, uzemněná proud: max. 13 A výkon: 2860 W při 220 V Je ideální, pokud často cestujete do zemí, které používají koncovku standardu Velké Británie. Tento cestovní adaptér můžete používat pro připojení většiny 2-pólových a 3-pólových zařízení. To znamená, že můžete připojit kdekoliv ve Velké Británii nejenom Váš fotoaparát, ale také žehličku, elektrický zubní kartáček nebo notebook bez problémů. Cestovní adaptér slouží pouze jako redukce, která umožňuje nabíjet Vaše zařízení v zemích, kde se používá UK-zásuvka. Adaptér není měničem napětí, proto si vždy zjistěte napětí místní sítě, odpovídá-li požadavkům Vašich spotř... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

TECH TBU-933 pro UK bílý - popis

nahoru

umožňuje cestovatelům z Evropy bezpečně používat uzemněné i neuzemněné zařízení ve Velké Británii, Irsku, Singapuru, Hong Kongu, Bahrajnu, Ugandě, na Kypru a v dalších zemích, kde se používá stejná elektrická zásuvka adaptér je vhodný pro většinu dvoupólových a třípólových zařízení s uzemněnou zástrčkou adaptér neslouží pro změnu elektrického napětí typ zásuvky: UK 3-pin, uzemněná proud: max. 13 A výkon: 2860 W při 220 V Je ideální, pokud často cestujete do zemí, které používají koncovku standardu Velké Británie. Tento cestovní adaptér můžete používat pro připojení většiny 2-pólových a 3-pólových zařízení. To znamená, že můžete připojit kdekoliv ve Velké Británii nejenom Váš fotoaparát, ale také žehličku, elektrický zubní kartáček nebo notebook bez problémů. Cestovní adaptér slouží pouze jako redukce, která umožňuje nabíjet Vaše zařízení v zemích, kde se používá UK-zásuvka. Adaptér není měničem napětí, proto si vždy zjistěte napětí místní sítě, odpovídá-li požadavkům Vašich spotřebičů. Elektrické napětí spotřebiče musí být totožné s el. napětím napájecí sítě, do které bude spotřebič připojený. Tímto předejdete možným poruchám či škodám způsobeným nesprávným použitím. Výrobce ani dodavatel v takovém případě nemohou nést odpovědnost za způsobené škody.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu TECH TBU-933 pro UK bílý užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Počítačové hry nebo Hry pro konzole, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější TECH TBU-933 pro UK bílý akční ceny - Levné TECH TBU-933 pro UK bílý

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější TECH TBU-933 pro UK bílý stojí 249 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější TECH TBU-933 pro UK bílý najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Herní konzole.

TECH TBU-933 pro UK bílý najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz