Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Herní konzole >

TECH TBU-931 pro Itálii bílý

TECH TBU-931 pro Itálii bílý

Cena:

249 Kč

Koupit za 249 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu TECH TBU-931 pro Itálii bílý: umožňuje cestovatelům z Evropy bezpečně používat uzemněné nebo neuzemněné zařízení v Itálii, Chile, Uruguayi, Etiopii, Tunisku, Libyi, Sýrii a jiných zemích používajících stejnou zásuvku uzemněno pro maximální bezpečnost adaptér neslouží pro změnu elektrického napětí proud: max. 10 A výkon: 2200 W při 220 V Cestovní adaptér slouží pouze jako redukce v zemích, ve kterých se používá italská zásuvka. Adaptér není měničem napětí, proto si vždy zjistěte napětí místní sítě, odpovídá-li požadavkům Vašich spotřebičů. Elektrické napětí spotřebiče musí být totožné s el. napětím napájecí sítě, do které bude spotřebič připojený. Tímto předejdete možným poruchám či škodám způsobeným nesprávným použitím. Výrobce ani dodavatel v takovém případě nemohou nést odpovědnost za způsobené škody. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

TECH TBU-931 pro Itálii bílý - popis

nahoru

umožňuje cestovatelům z Evropy bezpečně používat uzemněné nebo neuzemněné zařízení v Itálii, Chile, Uruguayi, Etiopii, Tunisku, Libyi, Sýrii a jiných zemích používajících stejnou zásuvku uzemněno pro maximální bezpečnost adaptér neslouží pro změnu elektrického napětí proud: max. 10 A výkon: 2200 W při 220 V Cestovní adaptér slouží pouze jako redukce v zemích, ve kterých se používá italská zásuvka. Adaptér není měničem napětí, proto si vždy zjistěte napětí místní sítě, odpovídá-li požadavkům Vašich spotřebičů. Elektrické napětí spotřebiče musí být totožné s el. napětím napájecí sítě, do které bude spotřebič připojený. Tímto předejdete možným poruchám či škodám způsobeným nesprávným použitím. Výrobce ani dodavatel v takovém případě nemohou nést odpovědnost za způsobené škody.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu TECH TBU-931 pro Itálii bílý užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Počítačové hry nebo Hry pro konzole, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější TECH TBU-931 pro Itálii bílý akční ceny - Levné TECH TBU-931 pro Itálii bílý

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější TECH TBU-931 pro Itálii bílý stojí 249 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější TECH TBU-931 pro Itálii bílý najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Herní konzole.

TECH TBU-931 pro Itálii bílý najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz