Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Herní konzole >

TECH TBU-930 pro USA bílý

TECH TBU-930 pro USA bílý

Cena:

249 Kč

Koupit za 249 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu TECH TBU-930 pro USA bílý: umožňuje cestovatelům z Evropy bezpečně používat uzemněné i neuzemněné zařízení v Severní i Střední Americe a v dalších zemích, ve kterých se používá stejná elektrická zásuvka adaptér je možné použít s celou řadou zařízení s dvoupólovou i třípólovou (uzemněnou) zástrčkou: vysoušeče vlasů, MP3 přehrávače, digitální fotoaparáty, notebooky, mobilní telefony, GPS navigace a mnoho dalších adaptér neslouží pro změnu elektrického napětí typ zásuvky: USA 3-pin, uzemněná proud: max. 10 A výkon: 1100 W při 110 V Cestovní adaptér slouží pouze jako redukce, která umožňuje nabíjet Vaše zařízení v zemích, ve kterých se používá americká zásuvka. Adaptér není měničem napětí, proto si vždy zjistěte napětí místní sítě, odpovídá-li požadavkům Vašich spotřebičů. Elektrické napětí spotřebiče musí být totožné s el. napětím napájecí sítě, do které bude spotřebič připojený. Tímto předejdete možným poruchám či škodám způsobeným nesprávným použitím. Výrobce ani dodavatel v takovém případě nemohou nést odpo... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

TECH TBU-930 pro USA bílý - popis

nahoru

umožňuje cestovatelům z Evropy bezpečně používat uzemněné i neuzemněné zařízení v Severní i Střední Americe a v dalších zemích, ve kterých se používá stejná elektrická zásuvka adaptér je možné použít s celou řadou zařízení s dvoupólovou i třípólovou (uzemněnou) zástrčkou: vysoušeče vlasů, MP3 přehrávače, digitální fotoaparáty, notebooky, mobilní telefony, GPS navigace a mnoho dalších adaptér neslouží pro změnu elektrického napětí typ zásuvky: USA 3-pin, uzemněná proud: max. 10 A výkon: 1100 W při 110 V Cestovní adaptér slouží pouze jako redukce, která umožňuje nabíjet Vaše zařízení v zemích, ve kterých se používá americká zásuvka. Adaptér není měničem napětí, proto si vždy zjistěte napětí místní sítě, odpovídá-li požadavkům Vašich spotřebičů. Elektrické napětí spotřebiče musí být totožné s el. napětím napájecí sítě, do které bude spotřebič připojený. Tímto předejdete možným poruchám či škodám způsobeným nesprávným použitím. Výrobce ani dodavatel v takovém případě nemohou nést odpovědnost za způsobené škody.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu TECH TBU-930 pro USA bílý užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Počítačové hry nebo Hry pro konzole, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější TECH TBU-930 pro USA bílý akční ceny - Levné TECH TBU-930 pro USA bílý

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější TECH TBU-930 pro USA bílý stojí 249 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější TECH TBU-930 pro USA bílý najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Herní konzole.

TECH TBU-930 pro USA bílý najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz